Kalendarz na rok 2007

7-11 grudnia, Praga, Cross Czech
Prezentacja prac zrealizowanych w projekcie eMapps.com przed przedstawicielami Komisji Europejskiej i recenzentami, połączona z udziałem w grze dzieci pracujących w projekcie (Maria Śliwińska, Sebastian Michałek, Anna Kola)

2 grudnia, Toruń, Hotel Heban
XXI Wieczór Europejski "W poszukiwaniu lepszego losu", połączony z "Podwieczorkiem dla Itaki": Fundacja ITAKA

1 grudnia, Toruń, ICIMSS
Spotkanie z dziećmi pracującymi nad rozwojem gry w projekcie eMapps.com (Maria Śliwińska, Anna Kola)

29 listopada, Toruń, Dwór Mieszczański
Szkolenie "Wypełnianie oferty realizacji zadania publicznego" (A. Horniak)

27 listopada, Toruń, Dwór Mieszczański
Szkolenie "Wypełnianie oferty realizacji zadania publicznego" (A. Horniak)

19 listopada, Toruń
Szkolenie "Przygotowanie wniosku aplikacyjnego o fundusze. Wprowadzenie do tematyki" (A. Horniak)

15 listopada, Toruń
Szkolenie "Fundusze na kulturę. Przegląd możliwości" (A. Kola, A. Horniak)

12 listopada, Toruń

10 listopada, Toruń
Spotkanie z dziećmi uczestniczącymi w projekcie eMapps.com (A. Kola, D. Wyrzykowski)

8 listopada, Toruń
Szkolenie "Fundusze na kulturę. Przegląd możliwości" (A. Kola, A. Horniak)

7-9 listopada, Tallinn, (Estonia)
Spotkanie przygotowawcze projektu eMapps.com przed przesłuchaniem przez Komisję Europejską (M. Śliwińska)

5 listopada, Toruń
Spotkanie nauczycieli realizujących polskie ścieżki w projekcie eMapps.com przed spotkaniem w Tallinnie (Gimnazjum i Liceum Akademickie, Gimnazjum w Grębocinie, ICIMSS)

30 października, Rzym, CNR Central Offices
Udział w Radzie Naukowej projektu MultiMatch (Maria Śliwińska)

29-30 października, Rzym, FAO
Udział w warsztatach European Information Space: Infrastructures, Services and Applications (Maria Śliwińska). Program

29 października, Toruń
Próbna gra w ramach projektu eMapps.com, w której uczestniczyły dzieci z Litwy i Polski

22-23 października, Malta
Spotkanie koordynacyjne projektu MICHAEL (M. Śliwińska, S. Michałek, P. Kożurno)

18 października, godz. 17.00, Sala Kolumnowa Towarzystwa Naukowego w Toruniu, ul. Wysoka 16
Wieczór Europejski: ,,Europejskie aspekty polskich organizacji pozarządowych''. Relacja i zdjęcia z Wieczoru.

6 października, Toruń
Spotkanie z dziećmi uczestniczącymi w projekcje eMapps.com; dalsza praca nad piosenką "Mury", nagrywanie materiału do teledysku. (A. Kola)

5 października, Paryż (Francja), Ministerstwo Kultury
Spotkanie robocze projektu MICHAEL (M. Śliwińska, S. Michałek, P. Kożurno)

1 października, Towarzystwo Naukowe w Toruniu
Szkolenie dla projektu MICHAEL, w którym uczestniczyli: Mirosław Górny (UAM Poznań), Jan Krajewski (Polski Związek Bibliotek), Ewa Rosowska (Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych).

22 września, Toruń
Spotkanie z dziećmi biorącymi udział w projekcie eMapps.com; nagrywanie piosenki "Mury" J. Kaczmarskiego.

8 września, Toruń
Spotkanie z dziećmi biorącymi udział w projekcie eMapps.com.

12-13 lipca, Rzym (Włochy), Biblioteca di Storia Moderna e Contemporanea
Spotkanie reprezentantów projektu MICHAEL (M. Śliwińska)

21-22 czerwca, Berlin (Niemcy), Staatsbibliothek
Udział w konferencji projektu MICHAEL "Knowledge by Networking" i wystąpienie "Looking for the Needle in the Haystack: Small, Unique Collections - How to find hidden gems?" (M. Śliwińska)

5 czerwca, godz. 19:00, Toruń, Dwór Artusa, Sala Malinowa
Wieczór Europejski: "Nowoczesne technologie w europejskiej szkole".

4-8 czerwca, Toruń
Szkoła letnia - warsztaty projektu eMapps.com (M. Śliwińska, L. Czarnota, S. Michałek, D.Wyrzykowski), Galeria

26 maja, Toruń
Testowanie przygotowanych gier w terenie przez grupy dzieci z Gimnazjum Akademickiego, Gimnazjum w Grębocinie oraz grupę ICIMSS